UPP - Партія Українських Патріотів

Закритий форум

Загальні питання та відповіді.

Поделиться
    Maxien SpyOn

Дата регистрации : 2010-07-19

Загальні питання та відповіді.

Сообщение  Maxien SpyOn в Ср Июл 21, 2010 1:48 am

Форма:

Питання.
    ----------
    Відповідь.

?????
    Гость

Re: Загальні питання та відповіді.

Сообщение  ????? в Сб Авг 07, 2010 12:35 am

Як я можу приймати участь у житті партії?
    Для початку пропонуємо тобі заповнити ось цю форму (Форма), чи ти підтвердиш, що ти активний гравець. Завдяки цьому ти зможеш претендувати на деякі посади у партії. Якщо ж ти більше відчуваєш себе войовничим козаком, ніж політиком, то заповни цю форму (Форма).
    Обов'язково! Завітай у Приймальню, у розділ Все про партію, а також у Проекти партії. Там ти знайдеш основну інформацію про нашу партію.
    Спілкуйся з партійцями! Заходь у партійний скайп чат та приймай там найактивнішу участь, адже все вирішується там.

?????
    Гость

Сообщение  ????? в Сб Авг 07, 2010 1:18 am

Яку саме роботу я можу робити?

Якщо ти журналіст, ти зможеш працювати у Канцелярія(Журналістський комітет);

Або ж якщо ти відчуваєш, що хочеш рятувати єЖиття іншим партійцям, то для тебе Курінь "Джерело"(Комітет підтримки життєдіяльності), (ніби Червоний Хрест, еге ж?);

Якщо ж ти "банкір від Бога", тобі буде цікаво у Козацька скарбниця(Фінансовий комітет);

Тебе цікавлять міжпартійні перемовини? Ти знайомий з ситуацією у партіях? Ну що ж, у нас є Дипломатичний курінь(Комітет Міжпартійних Відносин);

Ти досвідчений гравець? Вже багато чого бачив у цій грі? Тоді твої знання стануть у пригоді новачкам, що лише починають цей шлях. Рекрутський курінь(Комітет для роботи з молоддю);

Вважаєш себе гарним художником? Або ж просто гарно "знайомий" з Фотошопом study ? Тоді ти маєш змогу реалізуватись творчо у Художній курінь( Дизайнерський комітет);

Як бачиш, роботи у нас вистачить на всіх! Ну що ж, відчуй своє покликання, й вперед до роботи!

Последний раз редактировалось: Anton_from_Cherkasy (Сб Авг 07, 2010 2:39 pm), всего редактировалось 1 раз(а)

?????
    Гость

Сообщение  ????? в Сб Авг 07, 2010 1:29 am

Які переваги надає мені членство в Українській Патріотичній Партії?

По-друге. Партія наша ще молода, тому "еліта партії" ще формується. Ти можеш зайняти гідне місце в нашій партії.

По-третє. У нашої партії є власні фірми, тому ти ніколи не будеш безробітним.

По-четверте. Наші однопартійці один одного не кидають. У нас є спеціальний Курінь "Джерело", куди ти можеш звернутись, якщо ти будеш відсутнім на деякий час, то партія буде підтримуватиме твоє життя смачними булками!

По-п'яте. Партія складається з багатьох куренів. Робота у них допоможе тобі творчо реалізуватись та отримати позитивний імідж у єСуспільстві!

Спонсируемый контент

Сообщение  Спонсируемый контент

Текущее время Чт Июл 19, 2018 7:09 am