UPP - Партія Українських Патріотів

Закритий форум

Заява Anton_from_Cherkasy щодо виборів.

Поделиться

?????
    Гость

Заява Anton_from_Cherkasy щодо виборів.

Сообщение  ????? в Сб Авг 14, 2010 12:12 am

Шановні однопартійці!

На цих виборах ПЛ УПП я свою кандидатуру не виставляю. Як діючий ПЛ підтримую призначення офіційним кандидатом Детмара.
    Хочу звернутись до вас з однією ініціативою. Точніше з одним грандіозним проектом. Проект, який поки що у УПП реалізувати не є можливим. Цей проект на першй час буде проводитись місяць. Цей проект - нова партія. Я хочу подивитись, чи зацікавлять її гасла населення України. Ось чому я не хотів впроваджувати цей проект в УПП (спочатку хотів), адже якщо ці гасла не сприйме населення, то це зашкодить не надто популярній УПП.

Тепер до справи.

Робоча назва партії - "УРефП" ("Українська Реформаційна Партія"). Гасло партії: "Хочеш реальних змін? Приєднуйся до нас!" . Щоб почати випробування цього проекту, прошу підтримати мене на посту ПЛ 15 червня у партії LanZone-Sloboda.
    Дехто з вас подумають, що я просто хочу мати кишенькову партію. Ситуація ззовні схожа на таку, але це зовсім інше. Я ж кажу: хочу побачити реакцію населення, чи готово воно до реформ, іноді навіть кардинальних. Глибше зрозуміти психологію українського гравця в еРепу.

Зв'язок з УПП я поривати не буду. Буду приймати участь у цьому форумі, чаті, а ви на форумі та чаті УРефП. Сподіваюсь на спільні проекти. Назначаю до часу виборів Козака віце ПЛ УПП (замість Макса, який відсутній), а також в.о. ПЛ УПП (так як він вже має досвід).

Сподіваюсь на ваше розуміння та підтримку,
    Ваш ПЛ,
    Anton_from_Cherkasy.
    king
    Admin
    Admin

Дата регистрации : 2010-05-21

Re: Заява Anton_from_Cherkasy щодо виборів.

Сообщение  Admin в Сб Авг 14, 2010 1:50 am

Идея не плоха, но може ты бы лучше б ты тошил что-нибудб покрупнее?

?????
    Гость

Сообщение  ????? в Сб Авг 14, 2010 2:06 am

Нема сил. Smile Ще й слава погана піде. Як у Мака. Все, виставився у ЛанЗон-Слобода кандидатом. Прошу підтримати на цих виборах. Навіть цікаво, що з цього вийде. Laughing Вже розробив шапку для газети.

?????
    Гость

Сообщение  ????? в Вс Авг 15, 2010 8:09 pm

Назва мого проекту Операція "Реформація".

Спонсируемый контент

Сообщение  Спонсируемый контент

Текущее время Чт Июл 19, 2018 7:11 am